• Nástup žiakov do ZUŠ od 10.1.2022

• Vážení rodičia, milí žiaci.

Po vianočných prázdninách žiaci nastupujú do škôl na prezenčné vyučovanie v pondelok 10.01.2022.

Žiaci ZUŠ Mierová Svit nastupujú prezenčne vo všetkých odboroch: hudobnom, výtvarnom, tanečnom, literárno-dramatickom v individuálnej a skupinovej forme. Všetky triedy fungujú podľa riadneho rozvrhu hodín a podľa pokynov triednych učiteľov.

Škola sa bude riadiť podľa dokumentu Školský semafor z 26.11.2021. Podľa vyhlášky RÚVZ platí pre žiakov povinné nosenie rúšok v škole. Nezabudnite prosím cez Edupage vyplniť aj vyhlásenie o bezpríznakovosti žiakaVyhlásenie_o_bezpríznakovosti_2022.docx Ministerstvo školstva doporučuje dieťa pretestovať pred príchodom do školy. O výsledku samotestu informujte triedneho učiteľa ( možné aj cez aplikáciu EDUPAGE).

Školský semafor Skolsky_semafor.pdf  a https://www.minedu.sk/data/att/21336.pdf

V prípade otázok nás kontaktujte cez EDUPAGE, príp. zus@ssmierovasvit a u triednych učiteľov.

Pri zmene vás budeme ihneď informovať.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás žiaci. Vaša škola