• Krížová cesta - Via Crucis

• Po úspešnom umeleckom uvedení krížovej cesty VIA CRUCIS vo Svite vás pozývame na jej druhú interpretáciu v kostole v Šuňave.

Spojená škola Mierová vo Svite, Rímsko - katolícky farský úrad v Šuňave srdečne pozývajú na pôstne, umelecké a duchovné zamyslenie pri 14. zastaveniach krížovej cesty "VIA CRUCIS", ktorá sa uskutoční v nedeľu 2. apríla 2023 o 14:30 h. v rímsko-katolíckom kostole sv. Mikuláša v Šuňave.

Účinkujú žiaci, študenti a pedagógovia ZUŠ Spojenej školy Mierová vo Svite a Miešaný spevácky zbor Laudamus.

Srdečne pozývame !

• Krížová cesta - Via crucis

• Spojená škola Mierová vo Svite, Rímsko - katolícky farský úrad vo Svite a Mesto Svit srdečne pozývajú na pôstne, umelecké a duchovné zamyslenie pri 14. zastaveniach krížovej cesty "VIA CRUCIS", ktorá sa uskutoční v nedeľu 26. marca 2023 o 14:30 h. v rímsko-katolíckom kostole sv. Jozefa robotníka vo Svite.

Srdečne pozývame !