• Via crucis 2024 - Krížová cesta 2024

• Žiaci a študenti ZUŠ Spojenej školy Mierová vo Svite v spolupráci s Miešaným speváckym zborom Laudamus pripravili a zrealizovali duchovné, kultúrne a umelecké zamyslenie nad 14. zastaveniami krížovej cesty pod názvom Via Crucis 2024 v kostole všetkých Svätých na Šuňave, v kostole sv. Jozefa vo Svite a v konkatedrále Sedembolestnej Panny Márie v Poprade. Tri krížové cesty, dlhé hodiny príprav a nácvikov umeleckých diel našich žiakov, ako aj speváckeho zboru Laudamus pripravilo pre okolo tisíc poslucháčov nevšedný a hlboký duchovný a umelecký zážitok.

Ďakujeme všetkým účinkujúcim, žiakom, spevákom, pedagógom za nádherný zážitok !!!

• Úspech na Divadelnej Šuňave

• Máááááme prvé miesto. Naši skvelí herci Škola Mierová Svit divadelný súbor Osoby z javiska sú ZLATÍ, úspešní na súťaži neprofesionálnych divadiel "Divadelná Šuňava" s priamym postupom. Veľké gratulácie všetkým účinkujúcim a našej úžasnej učiteľke, herečke, režisérke a skvelému človeku Erika Džurňak Jašová a ochotným, starostlivým rodičom, ktorí pri nás stoja a pomáhajú nám.

Sme hrdí na úspešných mladých umelcov.

Naša radosť je obrovská, blahoželáme a ďakujeme.

• Divadelná Šuňava

• Predstavenie žiakov literárno-dramatického odboru Škola Mierová Svit z triedy výbornej pani učiteľky a režisérky Erika Džurňak Jašovej - detské divadlo "GIGANTICKÁ ZLOVESTNÁ BRADA"

Nádherné herecké výkony. Gratulujeme a ďakujeme !!!

• Divadelná Šuňava 2024

• Vystúpenie žiakov literárno-dramatického odboru Škola Mierová Svit z triedy výbornej pani učiteľky a režisérky Erika Džurňak Jašovej - mládežnícky kolektív "KOLO, KOLO MLYNSKÉ" príbeh Hamelnu.

Nádherné herecké výkony. Gratulujeme a ďakujeme !!!

• Krížová cesta - Via Crucis

• Srdečne pozývame na pôstne duchovné a umelecké zamyslenie nad 14. zastaveniami krížovej cesty - účinkujú žiaci a pedagógovia Spojenej školy Mierová vo Svite a Miešaný spevácky zbor Laudamus Svit.

V nedeľu 17. marca 2024 o 14:30 h. v kostole na Šuňave.

V sobotu 23. marca 2024 o 18:45 h. v kostole vo Svite.

V nedeľu 24. marca 2024 o 15:00 h. v konkatedrále v Poprade.

Všetci ste srdečne pozvaní a vítaní !