• Ukáž svoj talent a pridaj sa k nám !

• Základná umelecká škola Škola Mierová Svit pozýva talentovaných žiakov a študentov, aby sa pripojili k nám a pod odborným vedením rástli v hudobnom, výtvarnom, tanečnom a literárno-dramatickom odbore. Stačí vypísať elektronickú prihlášku https://zussvit.edupage.org/register/ a navštíviť nás v dňoch od 2.9 - 14.9.2021 od 14:00 do 17:00 h. v budove Spojenej školy Mierovej vo Svite.

Srdečne pozývame a tešíme sa na nové talenty našej umeleckej školy.

• Poetický večer

• Poetický večer s poetickou atmosférou a skvelými hereckými výkonmi. Ďakujeme všetkým, ktorí toto nádherné podujatie pripravili a zrealizovali. Osobitné poďakovanie: Erike Jašovej, učiteľke LDO v ZUŠ Škola Mierová Svit, Espresso baru v Spišskej Sobote, skvelým hercom, hudobnej skupine, krásnym výtvarným prácam žiakov ZUŠ Mierová pod vedením Magdalény Pemčákovej a všetkým našim poslucháčom. Tešíme sa na ďalšie stretnutie s umeleckým slovom, hudbou, výtvarným umením a hereckými výkonmi.

Fotografie: Dávid Gajdoš