• Dôležitý oznam !

• Spojená škola, Mierová 134, Svit zastúpená riaditeľkou školy Elenou Berezovskijovou, Vám týmto oznamuje, že z dôvodu vysokého nárastu chrípkového ochorenia žiakov i pedagogických pracovníkov školy

PRERUŠUJE výchovno-vzdelávací proces od 21.12.2022 do 22.12.2022 vrátane

Vyučovanie sa začne dňa 09.01.2023.

ŠKD, ZUŠ ani ŠJ nebudú v prevádzke.

• Oznam

• Prerušenie výchovno- vzdelávacieho procesu Spojená škola, Mierová 134, Svit zastúpená riaditeľkou školy Elenou Berezovskijovou, Vám týmto oznamuje, že z dôvodu zvýšeného výskytu chrípky a akútnych respiračných ochorení u žiakov, ktoré sa prejavili na chybovosti žiakov nad 30 %, sa z vyššie uvedených dôvodov v Spojenej škole, Mierovej 134, Svit PRERUŠUJE výchovno-vzdelávací proces od 16.12.2022 do 19.12.2022 vrátane.   Vyučovanie sa začne dňa 20.12.2022 . V prevádzke nebude ani ŠJ, ŠKD, ZUŠ.

• Vianočná besiedka

• Ako ustrážiť mesiac ! Tak sme nazvali vianočnú besiedku Spojenej školy Mierovej, na ktorej vystúpia žiaci základnej aj základnej umeleckej školy. Príďte nás navštíviť a potešiť sa spolu s nami a našimi žiakmi. Prajeme krásny umelecký zážitok.

• Adventný klavírny koncert

• Srdečne pozývame na adventný klavírny koncert Sebastiána Bucha, ktorý sa uskutoční 17.decembra 2022 v sobotu o 17:00 h. v obradnej sieni Domu kultúry vo Svite. Príďte si spolu s nami vychutnať predvianočnú atmosféru. Tešíme sa na stretnutie s vami.