• Koncert kapiel

• Spolupráca dvoch umeleckých škôl ZUŠ Tatranská Lomnica a ZUŠ Škola Mierová Svit na konci školského roka prináša nádherný koncert detských kapiel Tatry Boys a The Musicians z tried pána učiteľa Mateja Kovalčíka, ktorý sa uskutoční vo veľkej sále Domu kultúry vo Svite v pondelok 26.6.o 19.00 h.
            Posledný týždeň v škole neoddychujeme, ale koncertujeme.
            Na naše krásne aktivity nás prosím príďte podporiť a povzbudiť.
            Ďakujeme.

• Výstava výtvarných prác

• Pozvánku na divadelné predstavenie našich hercov dopĺňame o pozvanie na výstavu absolventských prác a ukážku prác výtvarného odboru ZUŠ Škola Mierová Svit pod vedením pani učiteľky Magdalény Pemčákovej. Otvorenie výstavy je 29.6.2023 vo štvrtok o 16.30 h. v mestskej knižnici vo Svite. Výstava potrvá až do konca augusta 2023.
            Srdečne pozývame a tešíme sa na stretnutie s vami.

• Divadelné predstavenie

• Záver školského roka sa blíži. My sme si však pre vás pripravili predstavenie žiakov literárno-dramatického odboru ZUŠ Škola Mierová Svit  pod vedením skvelej režisérky Eriky Džurňak Jašovej a srdečne vás pozývame do Domu kultúry vo Svite, štvrtok 29. júna o 18.00 h.
            Naši herci predstavia tri divadelné hry.
            Skutočne sa môžete na toto predstavenie tešiť.
            Srdečne pozývame všetkých.
            Vaša škola.

• Záverečný a absolventský koncert umeleckej školy.

• Po prekrásnych zážitkoch z výchovných koncertov vás srdečne pozývame na ďalší z koncertov ZUŠ Škola Mierová Svit, tentokrát to bude koncert absolventov v školskom roku 2022/2023 a žiakov všetkých odborov umeleckej školy. Koncert sa uskutoční v stredu 21. júna 2023 o 17:30 h. vo veľkej sále Domu kultúry vo Svite.

Veľmi srdečne pozývame a prajeme krásny umelecký zážitok !

• Prijímacie talentové skúšky do ZUŠ Mierová Svit

• Prijímacie talentové skúšky do ZUŠ Mierová Svit pre školský rok 2023/2024

Čo je potrebné:

1) Vyplniť Elektronickú prihlášku cez webstránku najneskôr do 30.6.2023: https://zussvit.edupage.org/register/

2) Zúčastniť sa PRIJÍMACÍCH TALENTOVÝCH SKÚŠOK v termíne od 12.-30.6.2023 od 14:00 do 17:00 h. https://zussvit.edupage.org/

3) Prihlášku bude možné vyplniť a podpísať aj osobne v budove Spojenej školy Mierovej vo Svite v zborovni školy alebo v kancelárii zástupcu riaditeľky.

Vypísaním prihlášky sa dieťa nestáva automaticky žiakom ZUŠ. O prijatí na štúdium bude rozhodnuté na základe vykonania prijímacích talentových skúšok.

Kontakt: ZUŠ Mierová Svit

zus@ssmierovasvit.sk

tel. č.: 0948 195 869

• Výchovné koncerty

• Srdečne pozývame na výchovné koncerty pre žiakov materských a základných škôl v meste Svit a pre verejnosť:

- 13. júna 2023 (utorok) - vystúpenie pre žiakov MŠ a ZŠ 9:00 h. a 10:45 h.

- 14. júna 2023 (streda) - vystúpenie pre žiakov MŠ a ZŠ 9:00 h. a 10:45 h.

- 14. júna 2023 (streda) - vystúpenie pre verejnosť 17:00 h.

TEŚÍME SA NA VAŠU ÚČASŤ !

• Jedinečný úspech organistov zo ZUŠ Mierová Svit

• Námestovo 6. júna 2023 privítalo mladých organistov z rôznych kútov Slovenska, s cieľom vzájomne si zmerať svoje interpretačné schopnosti a umelecké zručnosti v hre na kráľovský nástroj. Odborná porota zložená z pedagógov konzervatorií posudzovala jednotlivé výkony účinkujúcich súťažiacich a je veľmi potešujúce, že žiaci ZUŠ Mierová zo Svitu z triedy Peter Čapó: Vladimír Porada získal 1. miesto v II. kategórii a Adam Vilim 2. miesto v II. kategórií. Vynikajúci a výnimočný úspech našich organistov a prepracovanú umeleckú prácu ich pedagóga ocenil aj predseda poroty pri osobnom rozhovore.

K tomuto krásnemu úspechu žiakom a pánovi učiteľovi blahoželáme a do ďalšej umeleckej práce prajeme veľa trpezlivosti a húževnatosti.

• Triedny spevácky koncert

• V stredu 7. júna 2023 o 17:00 h. srdečne pozývame do obradnej siene Domu kultúry na spevácky koncert žiakov z triedy p. učiteľky Jany Kočanovej.

Príďte, bude to opäť krásny a nevšedný zážitok.