• Alexandra Chovanová úspešná !

• Speváčka Alexandra Chovanová zo Spojenej školy Mierová zo Svitu bola mimoriadne úspešná na krajskom kole speváckej súťaže "Slávici z lavice 2024". Vo veľkej konkurencii získala výborné ocenenie - cenu poroty - diplom za interpretáciu slovenskej piesne. Saške, pani učiteľke Jane Kočanovej za prípravu a pánovi učiteľovi Lukášovi Rácovi za klavírny sprievod k veľkému úspechu blahoželáme a prajeme hodne úspechov na ďalších umeleckých súťažiach.

• Jarný koncert v plnej nádhere.

• Pestrosť jarných kvetov a stromov v podobe umenia rozdali žiaci Škola Mierová Svit na "Jarnom koncerte" v plnej kráse, pestrosti a nádhere. Pestrá dramaturgia koncertu, kde vystúpili žiaci umeleckej školy od tých úplne malinkých až po dospelých žiakov a hodnotné umelecké výkony nám aj cez umenie ešte viac priblížili krásu jari a začínajúcich teplejších dní.

Ďakujeme zo srdca všetkým, ktorí prispeli k nádhernej a pestrej umeleckej atmosfére a prajeme do ďalšej práce hodne chuti a húževnatosti.